Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Програма есен 2009

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Нашата футболна група
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
violaguster
към алея на славата
към алея на славата


Регистриран на: 09 Апр 2005
Мнения: 4896
Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Пон Авг 24, 2009 8:44 pm    Заглавие: Програма есен 2009 Отговорете с цитат

Цитат:
I кръг

8 август 2009, събота, 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Видима-Раковски (Севл) 1:1
Вихрен (Сандански) - Рилски спортист (Самоков) 6:2
Марек (Дупница) - Етър 1924 (Велико Търново) 0:0
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) 2:1
Бдин (Видин) - Балкан (Ботевград) отл.
Банско (Банско) - Белите орли (Плевен) 4:1
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол) 1:0
9 август 2009, неделя, 18:00 ч
Академик (София) - Пирин (Гоце Делчев) 2:1

II кръг

15 август 2009, събота, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Криводол) 3:0
Белите орли (Плевен) - Ботев (Враца) 2:2
Балкан (Ботевград) - Банско (Банско) 1:1
Септември (Симитли) - Бдин (Видин) отл.
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе) 3:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Академик (София) 3:0
Рилски спортист (Самоков) - Марек (Дупница) 2:2
Ком-Миньор (Берковица) - Вихрен (Сандански) 1:0

III кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Вихрен (Сандански) - Видима-Раковски (Севлиево)
Марек (Дупница) - Ком-Миньор (Берковица)
Академик (София) - Рилски спортист (Самоков)
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)
Бдин (Видин) - Пирин (Гоце Делчев)
Банско (Банско) - Септември (Симитли)
Ботев (Враца) - Балкан (Ботевград)
Ботев (Криводол) - Белите орли (Плевен)

IV кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Плевен)
Балкан (Ботевград) - Ботев (Криводол)
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)
Етър 1924 (Велико Търново) - Бдин (Видин)
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Етрополе)
Ком-Миньор (Берковица) - Академик (София)
Вихрен (Сандански) - Марек (Дупница)

V кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Марек (Дупница) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе) - Ком-Миньор (Берковица)
Бдин (Видин) - Рилски спортист (Самоков)
Банско (Банско) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Криводол) - Септември (Симитли)
Белите орли (Плевен) - Балкан (Ботевград)
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Академик (София) - Вихрен (Сандански)

VI кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Балкан (Ботевград)
Септември (Симитли) - Белите орли (Плевен)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Криводол)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)
Рилски спортист (Самоков) - Банско (Банско)
Ком-Миньор (Берковица) - Бдин (Видин)
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе)
Марек (Дупница) - Академик (София)

VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Академик (София) - Видима-Раковски (Севлиево)
Чавдар (Етрополе) - Марек (Дупница)
Бдин (Видин) - Вихрен (Сандански)
Банско (Банско) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Враца) - Рилски спортист (Самоков)
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Гоце Делчев)
Балкан (Ботевград) - Септември (Симитли)

VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Септември (Симитли)
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Ботевград)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)
Рилски спортист (Самоков) - Ботев (Криводол)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)
Вихрен (Сандански) - Банско (Банско)
Марек (Дупница) - Бдин (Видин)
Академик (София) - Чавдар (Етрополе)

IX кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)
Бдин (Видин) - Академик (София)
Банско (Банско) - Марек (Дупница)
Ботев (Враца) - Вихрен (Сандански)
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)
Белите орли (Плевен) - Рилски спортист (Самоков)
Балкан (Ботевград) - Етър 1924 (Велико Търново)
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)

X кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин (Гоце Делчев)
Етър 1924 (Велико Търново) - Септември (Симитли)
Рилски спортист (Самоков) - Балкан (Ботевград)
Ком-Миньор (Берковица) - Белите орли (Плевен)
Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол)
Марек (Дупница) - Ботев (Враца)
Академик (София) - Банско (Банско)
Чавдар (Етрополе) - Бдин (Видин)

XI кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Бдин (Видин) - Видима-Раковски (Севлиево)
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Враца) - Академик (София)
Ботев (Криводол) - Марек (Дупница)
Белите орли (Плевен) - Вихрен (Сандански)
Балкан (Ботевград) - Ком-Миньор (Берковица)
Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков)
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)

XII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)
Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Симитли)
Вихрен (Сандански) - Балкан (Ботевград)
Марек (Дупница) - Белите орли (Плевен)
Академик (София) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)
Бдин (Видин) - Банско (Банско)

XIII кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Банско (Банско) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)
Белите орли (Плевен) - Академик (София)
Балкан (Ботевград) - Марек (Дупница)
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор (Берковица)
Етър 1924 (Велико Търново) - Рилски спортист (Самоков)

XIV кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Рилски спортист (Самоков)
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)
Марек (Дупница) - Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе) - Белите орли (Плевен)
Бдин (Видин) - Ботев (Криводол)
Банско (Банско) - Ботев (Враца)
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Академик (София) - Балкан (Ботевград)

XV кръг

5 декември 2009, събота, 14:00 ч
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ботев (Криводол) - Банско (Банско)
Белите орли (Плевен) - Бдин (Видин)
Балкан (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)
Септември (Симитли) - Академик (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Марек (Дупница)
Етър 1924 (Велико Търново) - Вихрен (Сандански)
Рилски спортист (Самоков) - Ком-Миньор (Берковица)
[/quote]
_________________
Един ГРАД , Един ОТБОР , Една ЦЕЛ - ЕТЪР ЗАВИНАГИ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Нашата футболна група Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата:



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov