Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Измишльотини и истини в творчеството на Бойко Борисов и Герб
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Разни разни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
affen
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: високо на баира

МнениеПуснато на: Пон Юли 13, 2009 2:58 pm    Заглавие: Измишльотини и истини в творчеството на Бойко Борисов и Герб Отговорете с цитат

козирувай

Последната промяна е направена от affen на Вто Ное 20, 2012 11:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dimbito
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Юли 13, 2009 5:35 pm    Заглавие: Re: Измишльотини и истини в творчеството на Бойко Борисов и Отговорете с цитат

affen написа:
Тъй като 4 години ще ни се наложи денонощно да гледаме,слушаме и да се маем на ББ

Е може и да не са 4 год. ако се прави пак на велик и не влезе в коалиция и по-рано ще падне от влас си мисля.
ValioG
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: V.T.

МнениеПуснато на: Вто Юли 14, 2009 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Депутатите от ГЕРБ силно ме обнадеждиха с тия обещания относно обязаностите им към Търново. На двамата приоритета им е "летището на Горна и това селото да станело водещ транспортно-логистичен център". Третия пък отговаря изключително конкретно на въпроса като "поемал личен ангажимент към хората от дребния и среден бизнес". Shocked С тия ни представители в парламента вече съм напълно спокоен за просперитета на старата столица в близките години. Rolling Eyes Evil or Very Mad Question

Цитат:
Новите търновски депутати поеха към жълтите павета
Депутатите от Великотърновския регион вчера участваха в първите заседания на своите парламентарни групи. Мажоритарният кандидат Цветан Цветанов ще бъде временен шеф на групата от ГЕРБ. Това съобщи лидерът на партията и бъдещ премиер Бойко Борисов. Не са обсъждани кандидатурите за председатели на комисии, каза още той. По отношение назначаването на Цветан Цветанов за председател на парламентарната група на ГЕРБ Борисов каза: Защо за два дена да е друг и той да е в сянката на Цветанов. От ГЕРБ съобщиха, че на първото заседание на народните представители не са се обсъждали варианти за бъдещи министри или областни управители. Всичко това ще стане ясно, след като се закълнем, поясни Евгени Стоев от ГЕРБ. По думите на Мирослав Петков усилено се е коментирала промяната в системата за гласуване, според която трябва да бъде абсолютно невъзможно да се гласува с чужда карта.
Четвъртият в пропорционалната листа на ГЕРБ д-р Людмил Гецов ще се закълне след като Цветанов поеме министерския пост, казаха още от партията.
Тодор Великов, бивш народен представител от ОДС, издигнат от Велико Търново, и настоящ водач на листата на РЗС в Стара Загора, ще е зам.-председател на Яне Янев в ПГ на РЗС.
В следобедните часове на вчерашния ден са се провели и първите заседания на “Атака” и ДПС. Очаква се днес, след клетвата на народните избраници, да бъдат формирани и парламентарните комисии и дневния ред на народното събрание.

С тези обещания ги изпращаме в парламента!

Христо Христов, ГЕРБ:
“Летището в Г. Оряховица е мой приоритет”
- Ще гласувате ли с чужди карти?
- Категорично не!
- Какви са личните ви ангажименти?
- Ние сме длъжници на хората в неравностойно положение и едно от нещата, на които ще заложим, е да подобрим средата, в която тези хора могат да се придвижват безпроблемно. Личен мой приоритет е летище - Г. Оряховица, а обещаните детски комплекси в общинските центрове на областта ще станат факт в най-скоро време.
Мирослав Петков, ГЕРБ:
"Ще направим промяна в системата за гласуване"
- Не само че няма да гласуваме, но и няма да имаме това право, защото ще внесем предложение за промяна в системата.
- Вашият личен ангажимент към великотърновските избиратели?
- Ще работя много усърдно за превръщането на Г. Оряховица във водещ транспортно-логистичен център. За целта трябва да работим за летището и утвърждаването на жп възела.
Евгени Стоев, ГЕРБ:
"Имам личен ангажимент към дребния и среден бизнес"
- Поели сме ангажимент, като народни представители от ГЕРБ да не приличаме на останалите депутати от миналите народни събрания.
- Вашият личен ангажимент към Великотърновска област.
- Моят личен ангажимент е към хората от дребния и среден бизнес, които са гръбнакът на българската икономика. Трябва да има конкретни действия от страна на законодателната власт.
Бойко Великов, Коалиция за България:
"Да върнем позициите на В. Търново като развит район"
- Задайте този въпрос на някои от новоизбраните народни представители. Аз влизам в петия си мандат, не съм гласувал с чужди карти, няма и да го направя.
- Личният ви ангажимент към Великотърновския избирателен район?
- Трябва да върнем позициите на Велико Търново като развит икономически район и да съхраним перспективата му като духовен център.

Борислав Стоянов, “Атака”:
"Да се промени пенсионната система"
- Повече от ясно, че не.
- Личният ви ангажимент към избирателите от Велико Търново?
- От всички срещи с хората тук, разбрах, че най-важното, което трябва да се случи, е да се промени пенсионната система, като се премахнат точките. Проблемът с депото за твърди битови отпадъци също е належащ и ще бъде сред приоритетите ми.

д-р Ваньо Шарков, Синя коалиция:
"Ще проверим изсичането на горите край Златарица"
- Няма да гласувам с чужди карти.
- Личният ви ангажимент към Великотърновски регион?
- Ще направя щателна проверка за изсичането на горите около Златарица и ще работя за решаване на проблемите с пречиствателните станции. Като лекар съм наясно със състоянието на здравеопазването, така че голяма част от усилията ми ще са в тази посока.

Цветан Цветанов, РЗС:
"Ще работя за опазване на чистотата на яз. “Йовковци”
- Не.
- Личният ви ангажимент към В. Търново и областта?
- Пътят от Свищов към областния център, канализацията в Павликени, премахването на незаконните клетки на мобилните оператори, опазването на зеления пояс около В. Търново, чистотата на яз. “Йовковци”. Всеки един предизборно поет ангажимент остава в сила.

Хасан Хаджихасан, ДПС:
"Моята приемна ще е отворена постоянно"
- Няма да гласувам с чужди карти.
- Вашият личен ангажимент към избирателите от Великотърновска област.
- Ще имам постоянно действаща приемна, на която ще решавам всички проблеми.

Марина ПЕТРОВА

Тия тримцата в комплект с Бойко Великов, който вече е с пети поред мандат Shocked Question , титана на мисълта Хаджихасан / с визия на зидаро-мазач-ракиджия /, Шарков, дето бил от Свищов ли или не знам къде си, Цветанов, дето се чуди в коя партия да се намества и "скъсва гъза" на конкурентите си чрез СМС-и, плюс Стоянов от Атака, който ми прилича повече на рецидивист отколкото на депутат са наш'те хора. Са вече станахме икономическия исторически и културен дракон на Европа и света. Laughing
Б.Генчев-Кислов

Г.Василев, Ст.Петров
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Вто Юли 14, 2009 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

В интерес на истината летището в Горна да заработи като нормално летище ще е СТРАХОТЕН плюс за Велико Търново. Друг е въпросът може ли да го направи Ицо Пицата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dimbito
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: ВЕЛИКО ТЪРНОВО / Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Юли 14, 2009 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Бойко Великов, Коалиция за България:
" Аз влизам в петия си мандат ''

Евала на този добър човечец. 20 год. депутат.
А аз го помня като заместник-директор на Ем. Станев когато бях ученик там.
Или аз съм много стар, или той е много време депутат.
Май е второто. Rolling Eyes
Няма да се оправи България, докато такива като Бойко Великов са несменяеми в парламента. Evil or Very Mad
naster1
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Вто Юли 14, 2009 7:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайте барем 100 дни да им дадем а ?
Laughing Laughing Laughing

и все пак ...

Цитат:
Началната неудобност

Новият председател на парламента г-жа Цецка Цачева закри тържественото първо заседание като го нарече „днешното съдебно заседание“. Когато бяха избрани шестимата й заместници и се видя, че няма столове за всички, г-жа Цачева нарече това „архитектурна неудобност“. А в самото начало призова колегите си да бъдат „деловити“. Разбира се, това изобщо не е най-важното. И разбира се, всеки, който застане за първи път на председателското място в пленарната зала, ще бъде изключително притеснен. Но от друга страна, не всеки, който е изключително притеснен, изобретява нови думи.

Новият председател Цецка Цачева призова и за повече работа, по-малко показност и повече самодисциплина. Сега само от нея зависи с какво ще я запомним. Дали с бисерите й, които, искаме или не искаме, вече са част от парламентарния фолклор. Дали с това, че под нейното председателство парламентът наистина ще работи повече и по-дисциплинирано. Дори и да е забавно да забелязваме бисерите на г-жа Цецка Цачева, всички имаме интерес тя да бъде запомнена с второто.

Началото на този парламент извади на показ липсата на опит. Не само политически, но и обществен. С много малко изключения новите депутати от мнозинството не са заставали публично с името си в защита на някакви каузи – политически, икономически, природозащитни, каквито и да са. Това може да бъде и недостатък, и предимство. Избирателите искаха нещо ново и получиха нещо ново. И непознато. На този фон днешният ден донесе и сериозна доза оптимизъм. Формулата на следващото управление беше обявена.

От парламентарната трибуна председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов даде отговор на основния въпрос от изборите насам – как ще бъде осигурена парламентарна подкрепа за правителството. ГЕРБ ще предложи Меморандум за политическо партньорство и подкрепа за новото управление – с ясни правила и договорки, постигнати при публични преговори. Политическата заявка е впечатляваща. Следващите няколко дни пък ще дадат отговор на въпроса – С какво ще запомним старта на този парламент? С бисерите на г-жа Цецка Цачева или с публични и принципни преговори.
Върнете се в началото
Mr.Smith
национал
национал

Местожителство: В къщи

МнениеПуснато на: Вто Юли 14, 2009 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми нормално, след като превърнаха Търново в "туристическа столица " на България , културна столица на ЕС , бетонова столица на Млечния път , очакваше се някой да подеме и въпроса на траспортно-логистичното осигуряване на туризЪма в наш'та древна столица , дали ще е Ицо Пицата , Цвети Сладоледа или Пеци Лайното все тая, само с две кръгови не става Laughing
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 8:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

козирувай

Последната промяна е направена от affen на Вто Ное 20, 2012 11:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
naster1
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 9:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

...

Цитат:
Първото знаково назначение, извършено от този, който дойде под знамето на европейското развитие на България. И това първо назначение е на дама, която:
- има доказан проблем с болезнената за България тема “конфликт на интереси”;
- е шеф на общинското ръководство на партията точно там, където беше доказано купуване на гласове на частичните кметски избори от същата партия;
- няма вид на човек, който знае и бъкел чужди езици (залагам два и пеесе!).

Къде е тук европейското развитие на България? Какво послание ни дава баш лингвистът на новата сила? Толкова ли му беше важно да натрие носа на Зеленогорски (и…?) и да демонстрира, че не му пука от нищо и никой?

А защо никой не гласува против тази кандидатура? Всички ли са съгласни председател на парламента да бъде такъв човек (интересен е паралелът БСП - Зайков, ГЕРБ - леля Цецка)? И добрите, пардон - сините, ли нямат нищо против?!

Ще съм благодарен на автора, ако напише имената на тримата, “дръзнали” да не угодят на новия силен и да извършат нечовешкия подвиг да гласуват “въздържал се”!
Интересно ми е от коя група са.

Цитат:
Вторият път - като фарс...

Интересното е, че у нас за трети път има "Landslide victory" на партия, която се представя за реформаторска и не-комунистическа.

1997г. - ОДС печели над 130 мандата в Парламента.

2001г. - НДСВ печели 120 мандата.

2009г. - ГЕРБ печели 116 мандата.

Че е фарс, нямам съмнение.

Остава ми висящ въпросът - повторение (като фарс) на кое управление да очаквам - на реформите на Костов с всички реални и въображаеми кусури, или на олигархичната червена реставрация на чичо?

Изявления в стил "Нека ВСИЧКИ ме подкрепят" и "Управление на малцинството на база меморандум" идват като припомняне, че новият премиер се е учил от Тато и от чичо-king на политика.

Важно е да помним, че винаги има поне два пътя и лидерът сам решава кой да поеме.
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 9:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Настър, извинявай ама тия последните материали са под нивото на всеки уважаващ себе си човек, пък дори и да са верни. Едва ли сайт Разкрития.ком е твоето мерило за информираност!
Що се отнася до Цецка, тъпо е от първия ден да почват с жълтите клюки - показвала си бельото, ебати простотията - почти толкова вярно, колкото пиянството на Медведев, само дето на тия фотографът им е в пъти по-зле:

Това е повече от смешно - очевидно, че е на някакъв купон и танцува жената.
Ама дори и да е вярно пак не ми пука!
Че жената не е още в час е вярно - тази сутрин например каза, че партия ГЕРБ била член на Европейския съюз - но защо пък наистина да не й дадем 100 дни (поне) да се пробва. На мен ми е симпатична. А и не виждам какво печели България ако я удря по кокалчетата от първия ден. Единствените печеливши са разни партийни номенклатурчици, които отдаван са си уредили живота и си правят кефа да ритат столчето на българина, който си е турил клупа на врата, както и разбира се жълтите вестници, които с това си изкарват хляба и сиренето. (Понякога се чудя дали не ядат лайна, за да могат да серат после такива лайна по страниците си?!).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
naster1
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tsvet написа:
Настър, извинявай ама тия последните материали са под нивото на всеки уважаващ себе си човек, пък дори и да са верни. Едва ли сайт Разкрития.ком е твоето мерило за информираност!

Чакай малко! Да не ме бъркаш с Афена ? Meн какво и е бельото, колко диоптъра са и очилата, грозна ли е или хубава ич не ме интересува ...
Върнете се в началото
tsvet
администратор
администратор

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 10:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

naster1 написа:
tsvet написа:

Чакай малко! Да не ме бъркаш с Афена ?

Пардон, да. Стори ми се, че и двете си ги пуснал ти. Embarassed Embarassed Embarassed
Върнете се в началото
affen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 10:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

козирувай

Последната промяна е направена от affen на Вто Ное 20, 2012 11:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
ValioG
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: V.T.

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен пък ми беше важно да видя осмината ни избраници от района да проявят сериозна загриженост към града, ама още с първото си изказване лееееко ме разочароваха. Че Търново никога няма да е транспортен и логистичен център на всеки е ясно. Поне обаче да бяха ги довършили тия кръгови, или бъдещата някога магистрала да минаваше с една идея по-близо до Търново за да не оставаме на гъза на географията. Четох някъде, че едно от първите неща след изборите щяло да е да се реши проблема със средствата за бойното в момента поле между Качица и болницата. Очевидно обаче наште хора след изборите вече тоя въпрос хич не ги вълнува. Те нали преди живееха в Елена, Свищов и не знам си къде, пък сега на жълтите павета и не са разбрали за това, че цяло Търново и Северна България в момента минават по едни обходни улички вместо по прословутите две кръгови. Дано само бат Бойко тая година да ходи на море някъде около Варна, та минавайки през прахоляците пред Практикер да издаде заповед на връщане възела да е готов.
Б.Генчев-Кислов

Г.Василев, Ст.Петров
Върнете се в началото
Karshev
модератор
модератор

Местожителство: Велико Търново/Варна

МнениеПуснато на: Сря Юли 15, 2009 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Голямо лаене, голямо плюене.. абе дайте време на хората да поработят пък тогава да ги съдим!
И между другото изобщо не ми пука Герб ли е Атака ли е Сдс ли е РЗС искам просто да живея добре, в държава със стабилно работещи звена!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Разни разни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Следваща
Страница 1 от 13

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: