Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Голямото гребане

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Разни спортни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Вто Авг 25, 2009 5:18 pm    Заглавие: Голямото гребане Отговорете с цитат

Памукя много ме дразни с угодничеството си и гъзоблизщина на определени личности, но добър анализ на българския спорт в статия от вестник "Труд".

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=211356

В тази връзка да споделя "простите руснаци, дето са тъпи селяни, манипулирани от Путин, пияници долни, дето само се напиват от заплата до заплата и ходят по анцуг на театър" ей като така как си спретват разни неща по града:

Междублокови пространства - футбол, люлки, хокейна площадка.

Игрище в парк...

Това вече е училищен двор. Най-обикновено училище - не спортно. Кой може да смята? Ако не можете ще ви сметна аз - три терена с изкуствена трева, с доловно големи размери, като едното е разчертано и екипирано за волейбол/тенис.
Другото ако не е ясно е площадка за хокей с пълни размери, като има монтирани и 4 баскетболни коша, които се използват в топлото време, когато няма лед на пързалката.

А тук долу - това вече и аз не мога да преброя колко люлки, пързалки, катерушки, пясъчници и беседки има в тая детска градиня. А снимах само от едната страна - от другата имаше МНОГО повече!
И всичките изглеждаха нови!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Разни спортни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: