Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Волейбол - Световна лига 2011
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Разни спортни
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dio_bg
към алея на славата
към алея на славата

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пет Май 27, 2011 2:15 pm    Заглавие: Волейбол - Световна лига 2011 Отговорете с цитат

Реших да пусна нова тема за Световната лига тази година. Досега винаги коментираме волейбола в общата тема и малко се размиват нещата.
Та като начало - успех на нашите на старта с Германия на 28 и 29.05.

Постоянно чета, че билетите били изкупени за часове, че се продават вече само на черно, а цените тази година са 12 и 15 лв. За мен единственото вярно е, че цената е такава, билетите не са се продали, защото повечето от феновете са отвратени от политиката на Спортната зала във Варна по отношение на постоянно увеличаване на цените. Тази година е като за последно - от кръста. Не, че е убийствена сумата, но ми е много дребнаво това. Даже и на контролата с Куба цените бяха 10лв, а залата - полу празна. Аз с нетърпение чакам мачовете догодина в София, защото тогава човек ще си влезе спокойно, ще седне, няма да се поти като пор и т.н. реалности от Варненската зала.

И в заключение - и сега, както и предишни години, тръгваме с големи очаквания, дано този път да се класираме на финалите и да го подобрим това пусто 4-то място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BillaBong
национал
национал

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 27, 2011 4:00 pm    Заглавие: Re: Волейбол - Световна лига 2011 Отговорете с цитат

dio_bg написа:
Реших да пусна нова тема за Световната лига тази година. Досега винаги коментираме волейбола в общата тема и малко се размиват нещата.
Та като начало - успех на нашите на старта с Германия на 28 и 29.05.

Постоянно чета, че билетите били изкупени за часове, че се продават вече само на черно, а цените тази година са 12 и 15 лв. За мен единственото вярно е, че цената е такава, билетите не са се продали, защото повечето от феновете са отвратени от политиката на Спортната зала във Варна по отношение на постоянно увеличаване на цените. Тази година е като за последно - от кръста. Не, че е убийствена сумата, но ми е много дребнаво това. Даже и на контролата с Куба цените бяха 10лв, а залата - полу празна. Аз с нетърпение чакам мачовете догодина в София, защото тогава човек ще си влезе спокойно, ще седне, няма да се поти като пор и т.н. реалности от Варненската зала.

И в заключение - и сега, както и предишни години, тръгваме с големи очаквания, дано този път да се класираме на финалите и да го подобрим това пусто 4-то място.

Точно! Край нямат на Варчев измекярските изпълнения. Сега, когато е почти готова залата в София, ще му остане да прави само "3-те ключа" и турнира по бридж, деба и кожодера. Пък и искренно се надявам онзи кретен, Педи Моржо, да не се пренесе и в новата зала и пак да подвиква на микрофона като чобанин на поле.
А колкото до националите - успех им желая на тях и на новия треньор. Въпреки, че бях чел някаде че ще използват турнира за обиграване и нямаме сериозни амбиции.
dio_bg
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Май 27, 2011 4:18 pm    Заглавие: Re: Волейбол - Световна лига 2011 Отговорете с цитат

BillaBong написа:
Пък и искренно се надявам онзи кретен, Педи Моржо, да не се пренесе и в новата зала и пак да подвиква на микрофона като чобанин на поле.

Ей, този го бях пропуснал в минусите. Wink За съжаление сигурно ще го натикат и в София. Sad
Върнете се в началото
Minev
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Май 27, 2011 5:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано тази година да е по-успешна от миналата всички предпоставки за добро класиране са налице така,че успех на момчетата е да мачкат всичко на ред!!! Very Happy Very Happy Very Happy
DURIN
модератор
модератор

Местожителство: В.Търново&Варна

МнениеПуснато на: Пет Май 27, 2011 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лигата определено няма да е приоритет!!!Така, че каквото дойде-все файда Smile
And your trip begins

Seven downward slopes
Seven bloodied hopes
Seven are your burning fires
Seven your desires...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Yahoo Messenger
dio_bg
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Нед Май 29, 2011 8:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Първи мач, първа загуба. Старите слабости, дано занапред да ги изчистят. Слаба публика, точно, когато трябваше да се помага, те мълчаха и само гнусния DJ мучеше.
Върнете се в началото
BillaBong
национал
национал

МнениеПуснато на: Нед Май 29, 2011 9:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Заеби, гледах мача в едно заведение на Дружба, пълно с германя... Може ли така баламски да паднем, тц тц тц. Нищо де, пея им с пълно гърло на германците, хасан и мустафа да ги превземат, а ние да стигнем до финалите на лигата. Mr. Green
dio_bg
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Съб Юни 04, 2011 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Както се и очакваше, залата срещу Япония е полупразна. Браво на оргнизаторите. Причината не е в слабата игра на нашите. А и се очакваше, че сега ще се правят промени и резултата ще е след лигата. Но да изгониш публиката си е постижение на Варчев.
Върнете се в началото
Zar Ivan-Asen
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Юни 10, 2011 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако някой не е в час Very Happy след 30 минутки почва мача ни с братушките.
Ти си най велик в света!
Върнете се в началото
naster1
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Пет Юни 10, 2011 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ибахти руската техника тий бах... половината мач не можа да се види, поради технически проблеми Laughing
Върнете се в началото
FC_Barcelona
юноши старша
юноши старша

МнениеПуснато на: Съб Юни 11, 2011 12:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбиха ни с 0:3. Трябва да се направят някакви промени при нас. Не може така да продължаваме. Цецо Соколов трябва да получи малко игрово време. Дано и Виктор Йософов се оправи по-бързо, за да сме по-силни на блок. Утре ще е хубаво поне точка да им вземем...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Minev
към алея на славата
към алея на славата

МнениеПуснато на: Съб Юни 11, 2011 6:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нашите се осраха. Evil or Very Mad
FC_Barcelona
юноши старша
юноши старша

МнениеПуснато на: Нед Юни 12, 2011 2:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес играхме по-добре, но повече от гейм, на този етап, не може да им вземем на руснаците. Истината ще е в мачовете с Германия в Бремен. Всичко освен 6 точки ще е трагедия! Дано нашите се стегнат. Вече изиграхме 6 мача, за къде да се пазят? Ако паднем от немците, да пускат младежите и да се обиграват за Световното в Бразилия. С тях може и да сме по-добре...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
FC_Barcelona
юноши старша
юноши старша

МнениеПуснато на: Пон Юни 13, 2011 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво на японците, че удариха швабите с 3:2. Така засега ние сме с 9 точки, немците с 6. Трябва да ги ударим 2 пъти и ще сме спокойни за второто място.
Върнете се в началото
BillaBong
национал
национал

МнениеПуснато на: Съб Юни 18, 2011 8:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че и тъпите германя ни удариха... Така е деба, на човек като не му върви и жена му не умира... Пак добре, че закачихме точката, че както ни бяха подкарали... Утре, повече!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Разни спортни Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: