Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бъдещето на сайта www.etarfans.org

Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Правила и администриране
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tsvet
администратор
администратор

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Пет Май 10, 2013 8:19 am    Заглавие: Бъдещето на сайта www.etarfans.org Отговорете с цитат

Предвид личните ми и професионални ангажименти времето, което мога да отделям на този сайт постоянно намалява. Предвид и техническите ми умения и познания мисля, че нямам и капацитет да предложа нищо ново.
Повече от 9 години се старах да се грижа за него и за администрацията на форума доколкото мога и умея. Сайтът е и ще остане на Фен Клуб ЕТЪР, но публично приканвам всеки, който желае да го обнови, да го поддържа и развива да заяви това и да поеме тази дейност.
Мога да предложа да продължа да плащам домейа, както и да се постарая да има безплатен хостинг докато това зависи от мен. За всичко останало имате свобода.
Преди време имаше идея да го прехвърлим на WordPress платформа и за целта купих една responsive тема, която също ви подарявам, ако считате, че може да ви е от полза.
Благодаря за вниманието!
So long and thanks for all the fish!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Фен Клуб ЕТЪР Форуми -> Правила и администриране Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Режим на клавиатурата: